OSTRAVSKÉ DERBY

ŘÍJEN 2024 | OSTRAVAR ARÉNA

 

DERBY 2022 bude LE GEN – POČKEJ SI – DÁR NÍ

A je to tady! Po třech letech hlásíme návrat do jedné z největších hokejových hal v republice. Po tom, co se v roce 2020 derby vůbec neuskutečnilo a v roce 2021 opatření umožňovaly pouze porubskou RT TORAX ARÉNU, se letos vracíme do vítkovické OSTRAVAR ARÉNY. 

Ke studentskému životu v Ostravě snad už neodmyslitelně patří i hokejové DERBY, ve kterém se již tradičně nelítostně utkají obě ostravské univerzity, a to Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava a Ostravská univerzita. Ten, kdo na DERBY už v minulosti byl ví, že nejde jen o hokejové utkání doprovázené těmi nejlepšími fanoušky, ale že jde o jednu obrovskou show, na které nikdo nechce chybět. 

Naposledy, když se DERBY uskutečnilo v OSTRAVAR ARÉNĚ, tak se akce zúčastnilo neuvěřitelných 8 250 fanoušků. Loni se porubská RT TORAX ARÉNA týden od spuštění prodeje vyprodala. Nicméně až tentokrát půjde o největší show v historii, o které se bude ještě vyprávět. 

Kromě sportovních nadšenců si přijdou na své taky milovníci večerního života. I nyní se totiž uskuteční AFTERPÁRTY. Dokonce i Barney Stinson ví, že párty bude LE GEN DÁR NÍ. 

A kdy se DERBY uskuteční? I letos to bude ve středu, a to 19.10. od 18:00. Aréna bude pro fanoušky otevřena v 17:00. Prodej první vlny vstupenek startuje už ve čtvrtek 1.9. a jen blázen by si dával načas.